flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında Gerçekler Açığa

3. adımda zaten dosyanın açılmasıyla kendiliğinden kapanması bir oluyor bir tuşa basın uyarısını uzun müddet beklememe rağmen gelmedi ?

Bilgilendirmeniz sinein teşekkür ederim. 10 ay süresince otomatikleştirilmiş olarak kullandık ama bir müddet sonra mazi dönüşler başüstüne. Virüs girmiyordu lakin ilk klasör mesture oluyordu.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme davranışleminde sizlere katiyen önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında herkesin kolay ve hafif bir şekilde kullanma sağlamlayabileceği bir programdır.

Okulumuz kargaşa bir mekân ve %100 korunmak kabil olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection programı korumasız biricik klasör muhtevain makul. Lakin yinede yöntem olarak kullandım.

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / vürutmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Virüslü usbyi bilg. taktığın yürekin C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi mebdearamamıştım, sadece Ghost ile yeniden geçmiş yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

4- Tüm meselelemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıakıl ve içerisinde mevcut 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü top sistemden silinsin

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus yetişekını aynı anda deniyorum mutlak çözüm alamıversiyon.Format attım pc ye 2 kere maatteessüf sality gene pc de offff bu illeti kesinlikle temizleyecegimi şaşırdım...Mutlak çözüm kabul eden varsa bi zahmet bizimle paylaşsın hürmetlarımla...

Tamam düğmelerini tıklayarak aksiyonleminizi tamamlayın ve elektronik beyinınıza yedeklediğiniz dosyaları bu klasör bâtınine kopyalayın. çıktı virüsler belleğinizin açılışına bili yazamayacakları midein belleği kayırma altına almış oldunuz.

Flash belleğinizi canipınızdan ayırmıyorsunuz ve üzere tüm dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Ara sıra sizi sinir eden ve emanetınızı sıkan bir dava var ki adı virüs.

Yalnız flashın midei hala dolu haneüküyo ama windowstan flash mideine girince tek şey göremiyordum. google amcada yapmış olduğum birkaç araştırı sonucu Flashın yürekini WinRar ile heveslitım. Birde baktım henüz ne pislikler varmış da benim haberim yokmuş. Önce temel dizindeki index.inf kabilinden klasörü yokmuş üzere gösteren virüsleri gördüm. Önce onları sildim. sonrasında / / klasörüne erişimi kırıcı virüsü ise / / klasörü içindeki ayrıksı bir autorun.inf ve zir dosyalarını gördüm. onlarıda temizledikten sonrasında WinRar üstünden / / klasöründeki dosyalarımı anne dizine aktardım. Windows gezginindende her ihtimale karşın Unlocker ile " " klasörünü sildim. Avast'ın ilkin uyarması sebebiyle rundll32.exe ye bulaşmasını engellenmiş oldu. Bu sayede virüs bilgisayara kendini atamadan engellenip silinmiş başüstüne. Kısaca büsbütün model virüsten temizlenmiş oldu. Daha çok gene öyle bir kondisyon evetğunda virüsleri hiç çalıştırmadan sütun WinRar sebebiyle siliyorum.

Msdaatо zararlı nominalmı bulaştığı bilgisаyаrdа Usb şoföryе tıklandığında bіr kısayol haricinde sair şey göѕtеrmеz. Yаni usb belleğіnіzіn içеrisindеki dosуalara erişemezsiniz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde uygulamaya başladığımız ve mutlak meal aldığımız flash disk esirgeme yöntemi:

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak bâtınin önemsiz ve niteliksiz bir yetişek kullanacağız. Bu yetişek COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çkırmızııştırıldığında canlı olur. Baki bilgisayarı virüslerden korumaz. Yetişekı buradan flash bellek virüsü temizleme programı indirebilirsiniz. Ruzuşeb güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde yarar var.

Formattan sonrasında aynı programlarla gene tarama yaptım ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini bile şifreledim. Nüshan hocamızın o saydığı vakaların hiç biri şu anda yok. Fakat benim merak ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar